Doprava zdarma
VYPRODÁNO

Starter Pack

Tenhle balíček vám pomůže odhalit, o čem je LyoFresh. Přestože jste si přečetli popisy našich smoothie směsí, stále tápete, která by vám nejvíce vyhovovala? Pro tyhle případy je tady “Starter pack”. Ochutnáte nabídku 3 příchutí a ještě dvakrát, ty zbylé Vám nakombinujeme dle libosti abyste se utvrdili, která je pro vás NEJ.

Celkem 10 ks – 3x 2 ks  (3 příchutě po dvou kusech + 2 libovolné). Přidejte ke svému balíčku shaker LyoFresh za zvýhodněnou cenu a mějte svá smoothies vždy při ruce, ať jste kdekoliv a kdykoliv. 

LYOFRESH JAKO DÁREK PRO SVÉ BLÍZKÉ? Pokud balíček objednáváte jako dárek, uveďte prosím u shrnutí objednávky do poznámek křestní jméno/a osob a my je pro vás s věnováním popíšeme.

NE VŠECHNY PŘÍCHUTĚ JSOU PRO VÁS TY PRAVÉ? V tomto balíčku je automaticky přednastavený výběr všech našich smoothies. Navolte si svůj vlastní MIX. Napište nám prosím Váš požadavek do poznámky a pošleme Vám jen ta smoothies, která skutečně chcete.

Výběr příchutí Počet porcí

Dragon Explosion 30g

3

Exotic Passion 30g

3

Forest Mix 30g

4

Není skladem

Ovoce a zelenina od farmářů

100%
vegan

Perfektně vyvážená chuť

Bez GMO, cukru a umělých sladidel

Od nutričních specialistů

Praktické balení


Čerstvé ovoce a zeleninu do našich rychlorozpustných smoothies zpracováváme pomocí nejšetrnější technologie zvané lyofilizace – sušení mrazem. Každý nápoj obsahuje přibližně 100 kalorií a poskytne vám stejné výživové hodnoty jako 3 šálky z doporučených 5 denních šálků čerstvého ovoce a zeleniny. Zařadit do svého jídelníčků dostatečnou porci vitamínů a dalších nutrientů bude teď s LyoFresh o něco jednodušší. 😉

Nejprve přidejte 300ml tekutiny: vody nebo mléka

Promačkejte balíček, abyste odstranili případné hrudky.

Přidejte obsah jednoho balení LyoFresh a láhev uzavřete.

Protřepejte asi 30 s a poté nechte 30 s odstát.

Počkejte prosím

Byl/a jste úspěšně přihlášen/a.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.