Doprava zdarma
VYPRODÁNO

Balíček 20 Smoothies

Chcete zjistit, s jakým smoothiečkem si nejvíc rozumíte? Vyzkoušejte balíček 20 ks smoothie směsí a nakombinujte si je podle libosti. Zaručeně tam najdete své šampiony. 🤩 Přidejte ke svému balíčku shaker LyoFresh ještě za výhodnější cenu a mějte svá smoothies vždy při ruce, ať jste kdekoliv a kdykoliv.

LYOFRESH JAKO DÁREK? Pokud balíček objednáváte jako dárek, uveďte prosím u shrnutí objednávky do poznámek křestní jméno/a osob a my je pro vás s věnováním popíšeme.

NE VŠECHNY PŘÍCHUTĚ JSOU PRO VÁS TY PRAVÉ? V tomto balíčku je automaticky přednastavený výběr všech našich smoothies, který můžete libovolně upravovat. Navolte si svůj vlastní MIX. Stačí když už každého smoothies, upravíte počet, dle Vaší libosti. 

Výběr příchutí Počet porcí

Dragon Explosion 30g

Exotic Passion 30g

Forest Mix 30g

Není skladem

Ovoce a zelenina od farmářů

100%
vegan

Perfektně vyvážená chuť

Bez GMO, cukru a umělých sladidel

Od nutričních specialistů

Praktické balení

Čerstvé ovoce a zeleninu do našich rychlorozpustných smoothies zpracováváme pomocí nejšetrnější technologie zvané lyofilizace – sušení mrazem. Každý nápoj obsahuje přibližně 100 kalorií a poskytne vám stejné výživové hodnoty jako 3 šálky z doporučených 5 denních šálků čerstvého ovoce a zeleniny. Zařadit do svého jídelníčků dostatečnou porci vitamínů a dalších nutrientů bude teď s LyoFresh o něco jednodušší. 😉

Snadná příprava

Nejprve přidejte 300ml tekutiny: vody nebo mléka

Promačkejte balíček, abyste odstranili případné hrudky.

Přidejte obsah jednoho balení LyoFresh a láhev uzavřete.

Protřepejte asi 30 s a poté nechte 30 s odstát.

Počkejte prosím

Byl/a jste úspěšně přihlášen/a.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů